kolaż SSS gruzja

Chaczapuri…

Nasz kolejny teamowy wyjazd z przyjaciółmi w składzie Marcin Kozieński, Tomek Księski, Arkadiusz Chmiel, Arek Jopert, tym razem powracamy do Gruzji aby ponownie przecierać nowe szlaki w kaukaskich górach.

Special Thanks to:
Pathron Snowboards http://pathron.com
Quicker http://quicker-food.com.pl

Fotorelacja:

http://www.jopert.com/?p=165

http://www.jopert.com/?p=81

http://www.jopert.com/?p=58

1-IMG_5801

SUMMER Shreding

Krótki edit z ostatnich można powiedzieć moich wakacji w lipcu, w tym czasie miałem okazję pojechać na lodowiec Hintertux z ekipą board-rider.pl, Surfskate Polska i SignX , był to totalny spontan w dodatku który został nagrodzony 30cm świeżego śniegu :D

p.s. wszystkie sceny nagrałem moim telefonem HTC, taki mały eksperyment ;)

Pozdrawiam

Arkadiusz Chmiel

1_29

Nowy magazyn Pure Powder

4 Października 2014 podczas trasy Pure Powder Tour, miała miejsce premiera nowego magazynu Pure Powder jest to magazyn poświęcony tematyce freeride ubrany w  doskonałe  zdjęcia ;)

1_29Sprawdźcie co ma do powiedzenia Redaktor Naczelny „Pure Powder”:

Szczególnie zachęcam Was do sprawdzenia, co do powiedzenia mają Xavier de Le Rue, Michał Trzebunia, Słowak Miroslav Peťo, Andrzej Bargiel i Olek Ostrowski. Kiedy piszę te słowa, trzej z nich właśnie mierzą się z Himalajami, każdy na innej wyprawie. Czyżbyśmy mieli początek szturmu narciarzy i snowboardzistów na najwyższe góry świata? Po więcej informacji i ciekawostek odsyłam Was do artykułu na temat zjazdów w Himalajach.
 
Dobra, ale co z tą zimą?! – zapytacie. Faktycznie, ostatnia nas nie rozpieszczała. Dlatego, pełni obaw, kierowaliśmy to pytanie do klimatologa i filozofa. Każdy z naukowców na swój sposób próbuje nam dpowiedzieć. To oczywiście tylko część tematów, jakie dla Was  przygotowaliśmy. Mam nadzieję, że nasz magazyn spełni Wasze oczekiwania.
Do zobaczenia w górach!
Redaktor Naczelny Tomasz Dębiec

 

Czyste Tatry Zakopane 2014

 

Przypominamy o akcji CZYSTE TATRY, która odbędzie się już za miesiąc , w dniach 3-6 lipca 2014. Jeszcze można się rejestrować na stronie. Do czego bardzo zachęcamy. Oczywiście nie tylko w tych dniach należy opuszczać góry i zostawiać je w lepszym stanie niż zastany ale idea warta jest nagłaśniania, popieramy ją i w miarę wolnego czasu też weźmiemy udział :)

 

plakat_pion_2500px