Sponsorzy

 SPONSORZY:

Pathron_snowboards_logoWhy are our boards so unique?
Our goal was to create high-end snowboards using all advanced technologies the best snowboard factories can offer. We packed it all into transparent designs and created ultra performance machines for taming any terrain. 
The Pathron premium wood cores, despite beeing extremly light, sacrify nothing in strength or durability. They are are light, but more importantly offers unique memory retention and has been built up in the edge areas to give you what could possibly be one of the best freeride and freestyle rides ever.
 
 
 
 
 logo-miloW 1993 roku mała firma zaczęła się szybko rozwijać. Od samego początku produkty Milo były projektowane i produkowane, aby sprostać najwyższym standardom jakości. Pierwsze kurtki uszyto z membraną Sympatex, lecz wkrótce okazało się, że to za mało. Wprowadzono zatem do produkcji membrany Aquatex, które stale używane i polepszane stały się specjalnością firmy. Z każdym rokiem działalności asortyment produktów się rozszerzał. Od lekkich i prostych produktów z bawełny do technicznej odzieży z użyciem materiałów Aquatex, Softshell, Gelanots czy Polartec. Dodatkowo, oryginalnie zaprojektowane plecaki uzupełniły asortyment Milo.
 Po kilku latach Milo stało się łatwo rozpoznawalną marką w Polsce i dzięki swoim produktom zyskało zasłużoną opinię firmy produkującej odzież wysokiej jakości. Wkrótce przyszedł czas na wyjazd za granicę.Nawet jeśli pierwsze wizyty na międzynarodowych targach nie należały do wyjątkowo udanych,  to przyniosły niezbędne doświadczenie by osiągnąć sukces w najbliższych latach. Po pewnym czasie liczba zagranicznych odbiorców zbliżyła się do ilości polskich i obecnie Milo jest rozpoznawaną i lubianą marką w Europie i Azji obsługując dziś klientów z ponad 30 państw. Stale poszerzany asortyment, nowoczesne wzornictwo oraz najlepsze materiały od lat są fundamentem firmy o stabilnej pozycji na rynku, której produkty są świetną alternatywą do znanych firm zachodnich.
 

PARTNERZY & Friends:

3mp 4board gopro
rakiety aDECHAde_logo_bw2 s4l