sklad

SQUAD

O nas

Pod szyldem SSS jeździmy wspólnie od 2008 roku. Zorganizowaliśmy wiele wypraw w odległe rejony polskich i słowackich gór. Wielokrotnie zjeżdżaliśmy z najwyższego polskiego szczytu – Rysów. Ślady naszych desek pozostawiliśmy na zboczach najwyższej góry Europy – Mont Blanc, a także na dalekim Kaukazie, u podnóża góry Kazbek w Gruzji.
Realizując wspólnie od kilku lat pasję, stale podnosimy swoje umiejętności, odkrywamy nowe, coraz bardziej niedostępne miejsca, popularyzujemy bezpieczne uprawianie turystyki górskiej i snowboardingu poza trasami kładąc przy tym nacisk na poszanowanie dla przyrody. Nasz skład liczy obecnie 10 osób. Są wśród nas instruktorzy, pasjonaci freeridu, a także młodzi specjaliści od freestylu.

Nie jesteśmy ekipą zamkniętą! Jeśli lubisz freeride na snowboardzie, długie splitboardowe wyrypy, jeśli kręcą Cię ciasne i strome żlebiory albo wielkie białe ściany, na których można kreślić swobodne linie, być może nie straszny Ci huk lawin, a może wolisz ciszę pogrążającego się w mroku, zaśnieżonego lasu…  w każdym razie jest to strona dla Ciebie :)

Jeżeli masz podobną do naszej zajawkę, ciekawe pomysły na wyjazdy, wyprawy, chciałbyś się do nas przyłączyć lub po prostu wybrać z nami na jeden lub wiele wypadów w ciągu sezonu koniecznie się z nami skontaktuj!

Summit Snowboard Squad    

 

Nasi sponsorzy:

Pathron Snowboards www.pathron.com

Milo  www.milo.pl

ekipa_sss

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *